W piątek wielkie otwarcie Galerii Miodowej (GALERIA)

Już za kilka dni odbędzie się wielkie otwarcie galerii handlowej w Kluczborku. Galeria Miodowa znajduje się przy ul. Byczyńskiej 101 w Kluczborku i 24 sierpnia w piątek o godz. 10.00 nastąpi jej uroczyste otwarcie.

Galeria Miodowa jest pierwszą galerią handlową w Kluczborku. Galeria ma powierzchnię ponad 12 tys. m2 i składa się z pasażu handlowego oraz z parku handlowego. Największą powierzchnię obiektu zajmuje Tesco,które zapewni mieszkańcom Kluczborka i okolic szeroką ofertę artykułów spożywczych i przemysłowych wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Na pasażu obecne będą również sklepy znanych marek modowych, takich jak: CCC, Deichmann, Cropp Town, House. Drogeria Natura oraz Apteka ?Na dobre i na złe? zapewnią klientom szeroki wybór kosmetyków, leków i produktów dla zdrowia. O asortyment sportowy zadba Martes Sport – producent oraz importer odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych renomowanych marek.

Uzupełnieniem oferty galerii są punkty usługowe ? optyk Pan Hillary i Biuro Podróży Conti. Nie zabraknie również Kolportera z szeroką ofertą tytułową gazet i czasopism oraz operatora sieci Play. Na kawę i pyszne ciastka zaprasza Kawiarnia Kłos.

W części parku handlowego w Galerii Miodowej otworzą swoje sklepy: elektromarket Media Expert, Jysk – międzynarodowa sieć handlowa oferująca ?wszystko dla domu” oraz Centrum Chińskie Kilila.

Od września klienci galerii będą mogli również zrobić zakupy w sklepach należących do niemieckich sieci NKD oraz Takko.

Inwestorem Galerii Miodowej jest P.A. NOVA SA., firma oferującą szeroki zakres usług budowlanych i deweloperskich w zakresie kompleksowej realizacji obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego. Głównymi realizacjami firmy są obecnie obiekty handlowe, obiekty przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej. P.A. NOVA S.A. zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w lipcu 2007.

Źródło: materiały prasowe

– >> Zobacz więcej zdjęć

– >> Zobacz więcej zdjęć
Jest 10 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    aaaaa

    Co z pozostalymi lokalami(niewynajętymi)? czy to tajemnica, czy pozostaną na razie puste? Jednego nie rozumiem … Niby jest Reklama GreenPoint, a w wiadomosciach nie ma , że tako sklep bedzie tam istnial? Jak to jest? Takko i NKD? coś jescze z ciekawostek … Pozdrawiam 🙂

  2. 48x48
    sciema

    hymmm ej ale dziwnę wiecie że tam pracują osoby które nawet nie mają za grosz… pojęcia 😀 pracują tam osoby które… nie znają się na robocie nawet pannusie po studniach i zero pojęcia:|


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz