W poniedziałek zamknięta droga między Wołczynem a Krzywiczynami

Od poniedziałku 21 lipca w związku z remontem odcinka drogi powiatowej od Wołczyna do Kuźnicy Trzcińskiej, zamknięty będzie odcinek między Wołczynem a Krzywiczynami.

O trasie objazdu informować będą znaki. Droga ma być zamknięta przez co najmniej pięć dni. Wykonawcy będą się starali zmieścić w tym czasie z ułożeniem nowej nawierzchni na wspomnianym odcinku.

Planowany objazd ma prowadzić z Wołczyna przez drogę na Biskupice do Skałąg, stamtąd przez Jakubowice do drogi na Bruny.

Powiat kluczborski, jeśli chodzi o remont dróg z dofinansowaniem z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych jest w tym roku rekordzistą w województwie – wyremontowanych zostanie bowiem łącznie 30 km dróg.

Prace trwają też na wspomnianym 14-kilometrowym odcinku – z Wołczyna, przez Krzywiczyny, Komorzno, aż do granicy z województwem wielkopolskim. Nowa nawierzchnia położona będzie na odcinkach przebiegających przez miejscowość Krzywiczyny i Komorzno, gdzie droga była najbardziej zniszczona. Będą oczyszczane rowy, wymieniane oznakowanie.

Autor: Monika Kluf / Starostwo Powiatowe
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.