W środę ruszają przygotowania MKS-u

W środę piłkarze pierwszej drużyny wznowią treningi. Mają miesiąc czasu na przygotowanie się do nowego sezonu w I lidze. Nad ich dyspozycją czuwać będą Grzegorz Kowalski oraz Ryszard Okaj. W tym czasie rozegrają dziewięć meczów kontrolnych. Wybiorą się również do Bąkowa na tygodniowe zgrupowanie. Przygotowywać będą się na boiskach Kampusu Sportowego w Kluczborku.

Pierwszy trening zaplanowano na godzinę 17:00. Kadra będzie miała również okazję poznać się z nowym trenerem – Grzegorzem Kowalskim.

Piłkarze na dwutygodniowych wakacjach przebywali od 10 czerwca. – Powoli trzeba przygotowywać się do ciężkiej pracy – mówi bramkarz MKS-u, Krzysztof Stodoła.

Źródło: MKS Kluczbork



Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.