W szpitalu powiatowym w Kluczborku otwarto Pracownię Tomografii Komputerowej (zobacz VIDEO i FOTO)

W środę w południe w szpitalu powiatowym w Kluczborku nastąpiło oficjalne otwarcie Pracowni Tomografii Komputerowej. W programie otwarcia odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi, poświęcenie pracowni, a także prezentacja pracowni TK którą przeprowadził dr n. med. Przemysław Jaźwiec. Pracownia TK znajduje się przy ulicy Skłodowskiej-Curie 23. Na łamach portalu zamieszczamy GALERIĘ, a także materiał VIDEO z otwarcia.

Zapraszamy do GALERII. Są już zdjęcia z otwarciaJest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    lipa

    WAMED Jaźwiec i Matuszewski? Co to ma być? Czy ten Szpital jest jeszcze powiatowy czy już prywatny? Ile będzie kosztowało badanie na tomografie i jak się tam dostać? Pewnie będzie jak zwykle: kto ma forsę ten ma zdrowie. ŻENUA.

  2. 48x48
    sam

    WAMED: http://www.wamednamyslow.eu/ Dziwny zbieg okoliczności. NAMYSŁÓW. Kolejnych kolesi prezes sprowadziła, żeby w Kluczborku biznesy robili. Ciekawe jak długo człowiek będzie musiał czekać na badania. No chyba, że za kaskę to po południu już termin się znajdzie 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz