Weź udział w ankiecie „Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Kluczbork na lata 2014-2020”

Burmistrz miasta Kluczborka, Jarosław Kielar zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie „Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Kluczbork na lata 2014-2020” i współtworzenia polityki zrównoważonego rozwoju naszej gminy.

Państwa zdanie jest dla nas niezwykle istotne. Poznanie zdania mieszkańców i określenie ich oczekiwań pozwoli nam na wyznaczenie priorytetowych dla rozwoju miasta i gminy Kluczbork kierunków działań – mówi burmistrz.

W ankiecie możemy ocenić skalę problemów występujących w gminie, wyrazić zdanie na temat zmian warunków życia w gminie w ostatnich 10-latach, a także określić najistotniejsze kierunki dla rozwoju gminy i wskazać najważniejsze przedsięwzięcia jakie powinny być zrealizowane do 2020 roku.

– >> Włącz ANKIETĘJest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    raz

    Mysle ze otwarcie kina i stworzenie kilku miejsc rozrywkowych dla mlodziezy bylo by wskazane. Przyjdzie weekend i za bardzo nie ma co robic w tym miescie, Byc moze jakis salon gier i mala kregielnia w okolichach kina lub tez w samym kinie jak to jest w innych miastach.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz