Wielka zbiórka nakrętek dla Bartka Kurhofera – Balerina 2014

Plakat – Taneczny kluczbork dzieciom 2014.bmp

TANECZNY KLUCZBORK DZIECIOM – Przegląd Taneczny Przedszkolaków o „Puchar Starosty Kluczborskiego” „BALERINA 2014”

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Taneczny Kluczbork Dzieciom, który odbędzie się 7 czerwca 2014 o godzinie 11,00 na Hali OSiR w Kluczborku.  W tym roku organizowany jest Przegląd Taneczny Przedszkolaków o ”Puchar Starosty Kluczborskiego” o zasięgu wojewódzkim.

Nasi najmilsi będą się zmagać w różnych kategoriach tanecznych: widowisko taneczne, street Dance, inscenizacja taneczna, etiuda taneczna, cheereleaderki oraz inne formy tańca. Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych do 5 lat i 6-cio latki. Można zaprezentować się w formacji od 8 do 24 osób lub solo na parkiecie.

Przewidywana jest nie lada zabawa z zespołami z całego województwa: Tarnów Opolski, Opole, Wołczyn, Byczyna, Kluczbork, Bogacica.

Naszej imprezie towarzyszyć będzie akcja charytatywna , wesołe miasteczko GRATIS!! za zakrętki plastikowe, oczywiści w razie dobrej pogody. Każdy znajdzie tu coś dla siebie dobrą zabawę taneczny humor i wspaniałe widowiska taneczne.

Koordynator Przeglądu
Marzena Świerczek
Stowarzyszenie Miłośników tańca SUKCES w Kluczborku.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.