Włamał się do samochodu w Kluczborku

Kluczborscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do samochodu. A wszystko dzięki czujnemu mieszkańcowi, który powiadomił dyżurnego o przestępstwie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło 13 września o godzinie 22:30 w Kluczborku przy ul Żeromskiego. O tym, że do samochodu VW Caddy najprawdopodobniej próbuje się włamać mężczyzna poinformował dyżurnego kluczborskiej policji mieszkaniec. Zgłaszający, kiedy tylko zobaczył, co się dzieje natychmiast zareagował i zawiadomił funkcjonariuszy. Na wskazane miejsce natychmiast udał się patrol policji, który przy samochodzie zastał mężczyznę z nożem stołowym w ręku. Mężczyzną okazał się 25-latek, znany kluczborskim policjantom. Podczas rozmowy powiedział, że chciał sobie tylko posiedzieć w samochodzie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do samochodu. Przyznał się do winy grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  Jak ustalili policjanci ten sam 25-latek jest podejrzany o usiłowanie kradzieży w sierpniu br., samochodu m-ki Opel Omega w miejscowości Gotartów.

Źródło: KPP KluczborkJest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz