Włamali się do sklepu z zabawkami

Kluczborscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu z zabawkami w Kluczborku przy ul. M.Curie ? Skłodowskiej. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Grozi im teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 23/24 listopada o godzinie 1:30 oficer dyżurny kluczborskiej policji został powiadomiony o wybiciu szyby w sklepie z zabawkami w Kluczborku przy ul. M. Curie-Skłodowskiej. Na miejsce natychmiast skierowano kluczborskich funkcjonariuszy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci na sąsiednim podwórku zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy na ich widok rzucili się do ucieczki. Mundurowi natychmiast podjęli pościg i kilka minut później na ul. Pl Niepodległości policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Kluczborka w wieku 19 i 20 lat.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało u nich od 1 do 2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnych aresztach. 24 listopada usłyszeli zarzut, do którego się przyznali. Policjanci podczas prowadzonych czynności odzyskali w całości skradzione zabawki. Złodzieje pozostawili je na pobliskim podwórku.

Mężczyźni odpowiedzą teraz przed Wydziałem Karnym Sądu Rejonowego w Kluczborku. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Aneta Czekaj / KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.