Wypadek śmiertelny w Biskupicach koło Byczyny

W czwartek na skrzyżowaniu w Biskupicach koło Byczyny doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku z udziałem trzech samochodów. Kierowca dostawczego auta marki Mercedes wymusił pierwszeństwo uderzając w kierowcę Seata Cordoby. Później Seat uderzył jeszcze w auto ciężarowe. W wyniku wypadku zginął kierowca Seata. Policja zmuszona była do zorganizowania objazdu. Droga krajowa numer 11 była zablokowana przez 2,5 godziny. Ruch przywrócono po 17:00.

Fot. Kamilo/ratownictwo.opole.plJest 7 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  majka

  Byłam świadkiem wypadku i kierowca mercedesa wcale nie wymusił pierszenstwa.
  Szkoda chlopaka ktory zginal ale sam sie przyczynil nadmierna predkoscia…
  miał duze pole manewru..gdyby jechał wolniej zdąrzyłby odbić kierownicą…
  mercedes nie wyjechal na droge !!!!

 2. 48x48
  :(

  Dziewczyno nie wiesz jak było to skończ głupio pisać!!! co moze twoj kolega sie przyczyniła a teraz sp. Wojtka tu oskarzasz!!! ludzie jak tak mozna!!! cwaniara!!! dajcie mu spokoj i tak nikt mu zycia nie przywróci!!!!!! stulcie te ryje!!! policja wie jak było a wy komentować nie musicie!!!

 3. 48x48
  marcel

  Wiem, że dla rodziny chłopaka, który zginął to wielka tragedia i serdecznie im współczuję. Myślę jednak, że kierowcy tego dostawczego też nie jest lekko, bo kto z nas potrafił by przejść nad tym do porządku dziennego??? Każdy z nas czasem zachowuje się na drodze niewłaściwie, więc nie oskarżajmy tak łatwo innych bo kto z nas jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem …

 4. 48x48
  Józek

  Ubolewajacy, wiesz co zawsze tak jest ze koledzy mówia ze ktoś jest niewunny, a reszta ze winny. A prawda leży po środku.

 5. 48x48
  majka

  Do 🙁 Gówno Cię obchodzi czy to kolega czy nie!!! nikt nie mówi ze jest on bez winy ale żyć teraz musi z tym zdarzeniem!!!
  Nie zrobił tego umyślnie!!!to był wypadek! i to jest tragedia dla obu stron debilu

 6. 48x48
  Kamilo

  Majka ty jesteś normalna? Chyba nie do końca. Dlaczego uważasz że kierowca Mercedesa nie wymusił? Skąd zniszczenia na Mercedesie i Seacie wytłumaczysz mi to??? Raczej nie !!!! Tu jest jedna fotka, możesz obejrzeć tutaj więcej moich zdjęć na których widać uszkodzenia w Mercedesie. http://www.ratownictwo.opole.pl


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz