Wypadek w Ciarce. Zginął młody człowiek. Nowe fakty

Podczas niedzielnego wypadku w miejscowości Ciarka k. Kluczborka zginął młody człowiek… 21-letni piłkarz LZS Bąków Łukasz Chlastała – informuje strona klubowa.

Łukasz w minionym sezonie wystąpił zaledwie w jednym meczu, ale zawsze gdy tylko pojawiał się na boisku wykazywał wielką waleczność o każdy fragment placu gry. W drużynie seniorów zadebiutował 7 maja 2006 roku wówczas jako 17 letni zawodnik. Już chwilę po wejściu na boisko miał szansę strzelić bramkę jednak wybrał wariant podania do partnera w sytuacji sam na sam. Bąków pokonał wtedy LZS Skałągi 3:0 – czytamy na stronie LZS Bąków.

Przypominamy, że do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 13:44 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Ciarka.

Kierujący samochodem marki Ford Ka na łuku drogi z nieustalonej przyczyny uderzył w słup trakcji elektrycznej. Na miejscu śmierć poniósł 21 – letni mężczyzna, a 36-letni doznał obrażeń ciała.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.