Wysokie V miejsce PG nr 5 z Kluczborka w Coca Cola Cup

lew1

W dniach 12-15 czerwca w Gdyni odbyły się finały tegorocznego turnieju krajowego Coca Cola Cup. Kluczbork reprezentowali zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 5, którzy mieli zaszczyt zmierzyć się z najlepszymi po wygranej w województwie.

Mistrzowie 16 województw zostali rozlosowani w 4 grupach, z każdej z grupy do ćwierćfinałów dostawały się po dwie drużyny z 1 i 2 miejsca.

grupa C:

1) Gimnazjum nr 5 w Kluczborku.
2) Gimnazjum nr 38 we Wrocławiu.
3) Gimnazjum nr 57 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.
4) Gimnazjum nr 2 w Działdowie.

Wyniki:

1-mecz.Kluczbork – Działdowo (4-2 bramki dla nas strzelali: Witos, Skoczylas, Semeres, Jagieła).
2-mecz.Kluczbork – Bydgoszcz (1-1 bramka: Skoczylas).
3-mecz.Kluczbork – Wrocław (1-2 bramka: Węglarz).

Nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i awansowała do ćwierćfinałów,w której uległa Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi(0-4).

W meczu o to, czy będziemy grali o 5, 6 zadecydowała nasz wygrana(3-2) z gospodarzami turnieju Gimnazjum nr 2 w Gdyni. Bramki w tym meczu strzelali: Węglarz, Jagieła, Węglarz.

W meczu o 5,6 miejsce spotkaliśmy się ponownie z naszymi grupowymi rywalami: Gimnazjum nr 38 z Wrocławia by wygrywając z nimi (3-1)w cały turnieju zając 5 miejsce.Bramki w tym meczu strzelali Maciej Węglarz, Jakub Skoczylas, Karol Semeres.

Kadra: Michał Sarna, Maciej Węglarz, Karol Semeres, Jakub Skoczylas. Miłosz Michalewski, Martin Jagieła, Szymon Witos, Łukasz Panek, Michał Mazur, Jakub Pelc.

Trenerzy: Piotr Matkowski i Jarosław Przybył

 Zdjęcia na stronie szkoły
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.