Za kilkanaście dni otwarcie hipermarketu Tesco

Już za kilkanaście dni pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym hipermarkecie Tesco w Kluczborku. Czekają na nich tysiące produktów. Nie zabraknie wyrobów lokalnych producentów oraz tanich marek na wyłączność Tesco. W sklepie pracę znalazło 50 osób.

Na półkach nowego sklepu klienci znajdą ponad 16 tys. produktów ? spożywczych i przemysłowych. Na powierzchni 3 tys. m. kw. hipermarketu Tesco znajdą się zatem zarówno lady ze świeżymi serami, wędlinami czy mięsem, jak i szeroki wybór produktów sezonowych i sprzętu AGD. W ofercie nowego Tesco znalazły się także lokalne wyroby w atrakcyjnych cenach – dołączenie ich do oferty sklepu jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów regionalnymi smakami. W sklepie znajdziemy m.in. pieczywo z kluczborskiej piekarni ?Młynarczyk?, nabiał z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie czy piwo z Browaru Namysłów. Dodatkowymi zaletami nowego hipermarketu będą długie godziny otwarcia (od 7 do 23, 7 dni w tygodniu) oraz możliwość opłacania domowych rachunków przy kasach.

– W nowym sklepie Tesco zatrudniło 50 mieszkańców Kluczborka i okolic. Już teraz pracują oni w sklepie, przygotowując go na wielkie otwarcie dla klientów – informuje Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska.

Otwarcie Galerii Miodowej planowane jest 24 sierpnia.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz