Za kilkanaście dni wykonawca kompleksu sportowego „Orlik 2012” przy ulicy Jagiellońskiej podpisze umowę

Za kilkanaście dni wykonawca, który wygra przetarg na budowę kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” podpisze umowę z Gminą. Centrum boisk ma powstać na ulicy Jagiellońskiej obok Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Obecnie rozstrzygnięto przetarg na remont sali gimnastycznej przy szkole na kwotę 374 943.67 zł. Będą jeszcze przetargi na budowę parkingu i dróg dojazdowych do kompleksu boisk.

Budowa kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” jest jedną z większych inwestycji sportowych w Kluczborku w obecnym roku.

W ramach kompleksu powstać ma boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 30m x 62 metry (pole do gry: 26m x 56m). Całość ma być ogrodzona ogrodzeniem o wysokości 4 metrów. Boisko ma być wyposażone w piłkochwyty o wysokości 6 metrów.

Obok powstać ma boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 19,1m x 32,1 m. Ma być również ogrodzone płotem o wysokości 4 metrów.

W pobliżu powstanie budynek sanitarno-szatniowy o powierzchni użytkowej 60 m2. Budynek ma spełniać rolę magazynu sprzętu gospodarczo-sportowego. Mają być również szatnie, miejsce dla zespołu higieniczno-sanitarnego, pomieszczenie dla gospodarza obiektu i trenera środowiskowego.

Cały kompleks ma być oświetlony, składający się z minimum 8 słupów oświetleniowych: boiska piłkarskiego i wielofunkcyjnego. Do tego powstaną chodniki, trawniki, kanalizacja deszczowa.

Na terenie przyszłego Orlika zniknęły już drzewa / Fot. 24powiat.plNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.