Zabójstwo Samanty z Jasienia. Policja prosi o pomoc

Policjanci prowadzący czynności w śledztwie w sprawie zabójstwa 16-letniej mieszkanki powiatu kluczborskiego, poszukują osób które w nocy z soboty na niedzielę (11/12 czerwca), w godzinach 23:00 – 1:00 poruszały się drogą krajową nr 45 na trasie Kluczbork ? Opole, w okolicy miejscowości Jasienie.

Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli widzieć stającą przy drodze młodą dziewczynę lub widziały samochód którego kierowca parkował przy drodze, rozmawiał, zabierał do pojazdu lub też podwoził dziewczynę w wieku 16 lat, wzrost około 160 cm, szczupłej budowy ciała, ubraną w charakterystyczną ciemną bluzę z kapturem i kolorowym nadrukiem, jasne spodnie dżinsowe (rybaczki).

Osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności śmierci nastolatki proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu ul. Powolnego 1, nr telefonów:

77 422 26 46
77 422 26 48
77 422 26 47
77 422 25 54
77 422 25 56

lub z najbliższą jednostką Policji, tel. 112 lub 997 z telefonów stacjonarnych lub Prokuraturą Rejonową w Brzegu tel. 77 416 20 35

Samanta wyszła z domu w sobotę wieczorem. W poniedziałek rano jej ciało znaleziono w lesie w pobliżu skrzyżowania dróg z Kaniowa do Kup i Popielowa [*]

Fot. Policja

Fot. PolicjaJest 6 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  xxx

  szok co się stało, znałem ją, razem chodziliśmy do szkoły, jeszcze w piątek z nią rozmawiałem 🙁 oby znaleźli tego […] i niech wymierzą mu maksymalną karę. Psychole żyją na tym świecie, aż strach wyjść z domu po 22. Miła dziewczyna, zawsze uśmiechnięta, co ona mu zrobiła że ktoś musiał ją zabić?!

  [*]

 2. 48x48
  Christina Carabini

  S dzi e e naprawd uwierz e przyp yn y statkiem wycieczkowym? ..W ostatecznym rozrachunku Daisy by a jednak policjantk .. Dajcie mi telefon poleci a.. Do kogo chcesz zadzwoni ?. Chyba zaczniemy od Ministerstwa Turystyki i szefa policji. Je li wi c mog by przez jaki czas zaczeka z boku.Ale ja ich przyprowadzi em pomy la paj k.

 3. 48x48
  gajowy

  Z nowego opisu wykluczono gwałt o którym mówiono już wcześniej jako niemal pewniku, teraz już wiadomo, że nie gwałt. Możliwe, że za chwilę okaże się, że nie było to morderstwo a samobójstwo albo wypadek. Uszkodzenie jak od linki rozwieszonej do ochrony przed quadowcami – może ktoś ją podwoził motocyklem lub quadem albo sama nim jechała i ta linka ją uszkodziła. Przerażony rozwieszacz linek mógł zwinąć linkę i zabrać motor nie dotykając ciała albo podwożący ją quadem najpierw nie zauważył, że doszło do wypadku a potem w oddaleniu od linki porzucił ciało?

 4. 48x48
  Sandra

  Naprawde wielki bol nie rozumiem tego człowieka ktory to zrobił. Ale mam do was takie pytanie czy wie może ktoś gdzie ona chciała iść dlaej do szkoły ? Jesli do Olesna składała papiery to odpiszecie..

 5. 48x48
  x

  Jestem pewna,że zrobił to ktoś,kogo dobrze znała,ktoś z bliskiego otoczenia. W trakcie pierwszych informacji dotyczących tego zabójstwa ukazała mi się wizja,nie napiszę niczego więcej,bo od wskazania sprawcy jest policja,a ja wiem swoje.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz