Zapraszamy na Kluczborskie Święto Tańca

W dniu  17 listopada 2012 r. Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES będzie organizatorem Mistrzostw Okręgu Opolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Grand Prix Polski Senior.

Całość odbędzie się w gościnnych progach hali kluczborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mistrzostwa okręgu odbędą się w następujących kategoriach : 10- 11 lat, 12-13 lat, 14-15, 16-18, pow. 15 lat  tańcząc tańce standardowe i latynoamerykańskie. Najlepsi uzyskają tytuł mistrzów Opolszczyzny w swojej kategorii wiekowej.

Mistrzostwa Okręgu opolskiego rozpoczną się o godz. 9.30

Po raz pierwszy w Kluczborku gościć będziemy bardzo dorosłych tancerzy w wieku od 25 lat do  100 lat. Odwiedzą nas pary z całej Polski walcząc o Grand Prix Polski Senior.

Rywalizować będą między innymi w kategoriach: 25-34 lat, 35-44 lata, 45 -54 lata, 55+

Pierwszy blok rozpocznie się o godz. 14.30

Gala wieczorna rozpocznie się o godz. 17.30

Mistrzostwa Okręgu Opolskiego i Grand Prix Polski odbędą się dzięki wydatnej pomocy Starosty Powiatu kluczborskiego i Burmistrza Miasta Kluczborka.

Serdecznie wszystkich zapraszamy ? wstęp wolny.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.