Zatrzymani pod zarzutem kradzieży z włamaniem

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Kluczborku zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 35 lat pod zarzutem włamania do budynku w Bąkowie. Wartość strat została wyceniona na kwotę 600 zł.

3 września kluczborscy policjanci zostali poinformowani o włamaniu do jednego  z budynków w Bąkowie. Łupem włamywaczy padło 13 metrów rur miedzianych oraz 3 metalowych pokryw. Wartość strat została wyceniona na kwotę 600 zł.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom już następnego dnia na zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat. Zatrzymani 5 września usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali skradzione z budynku mienie.

35-latkowi zarzuca się również kradzież roweru. Czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratury nadal są prowadzone przez policjantów z kluczborskiej komendy. Kodeks karny przewiduje za ten czyn nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Info: KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.