Zdechłe ryby na kluczborskim zalewie. Sanepid zbada sprawę

Zdechłe ryby leżą przy brzegu kluczborskiego zalewu. Na śnięte ryby można natknąć się od strony północnej, gdzie usytuowana jest plaża.

Jak poinformował nas sekretarz gminy Mirosław Birecki, urząd zleci wykonanie badań sanepidowi, który zbada sprawę.

Być może doszło do zanieczyszczenia wody.

Pogoda podczas ostatnich dni bardzo rozpieszcza. Nad zalewem można spotkać tłumy spacerowiczów. Nie brakuje także tych którzy się opalają na plaży.

Na plażę można dojechać od strony Ligoty Górnej. Niedawno zakończyła się tam budowa asfaltowej drogi dojazdowej (kosztowała 300 tys. zł). W przyszłości planuje się także m.in. wybudowanie kładki od strony wschodniej. Dzięki niej będzie można poruszać się dookoła zalewu po deptaku z kostki brukowej.

kliknij na zdjęcie aby powiększyć. Foto Piotr Mazurczak / piomaz.plJest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Bartek

    Że tak powiem lepiej usunąc ten post gdyż jak sie nei wie o co chodzi to trzeba isc do odpowiedniego miejsca i zapytać dlaczego tak jest a nie wypisywać pierdoly 🙂


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz