Zlikwidowana plantacja marihuany w kompleksie leśnym

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprawę konopi indyjskich. Mieszkańcy powiatu kluczborskiego uprawiali rośliny w lesie na terenie gminy Lasowice Wielkie. Policjanci zabezpieczyli 21 krzewów konopi indyjskich.

5 października kluczborscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprawę konopi indyjskich. Mężczyźni w wieku 24 i 25 lat, są mieszkańcami Kluczborka. Do ich zatrzymania doszło po tym jak kryminalni ustalili, że w jednym z kompleksów leśnych w rejonie miejscowości Chudoba prowadzona jest uprawa marihuany.

W ramach podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli 21 krzewów konopi indyjskich, które miały od 90 do 190 centymetrów wysokości. Podczas przeszukania mieszkań należących do zatrzymanych, policjanci ujawnili prawie 1,5 grama suszu roślinnego i dwie wagi elektroniczne.

Jeden z mężczyzn tłumaczył funkcjonariuszom, że uprawiał rośliny, gdyż chciał mieć własną marihuanę. 24 latek usłyszał zarzut udzielania narkotyków, natomiast 25-latkowi policjanci przedstawili zarzuty uprawiania, posiadania i udzielania narkotyków, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.