15-latka chciała ukraść butelkę wódki

W środę kluczborscy policjanci zostali wezwani do jednego z kluczborskich supermarketów, gdzie ochrona zatrzymała sprawczynię kradzieży. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że 15 ? letnia dziewczyna chciała przejść przez linię kas nie płacąc za butelkę wódki oraz parówki o łącznej wartości ponad 33 zł.

Jak się okazało to nie jedyny czyn jakiego się dopuściła nieletnia w supermarkecie, po przejściu do pomieszczenia gospodarczego wykorzystując nieuwagę kierownika zabrała ze stolika do kieszeni kurtki telefon komórkowy m-ki Nokię 6500. 15-latka wpadła chwilę po kradzieży, kiedy telefon właściciela zadzwonił u niej w kieszeni. Nieletnia po przewiezieniu do komendy została poddana przez funkcjonariuszy badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał u niej ponad 0,5 promila.

Ponadto podczas czynności okazało się, że 15-latka przebywa na ucieczce z ośrodka wychowawczego. O zachowaniu dziewczyny zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Info: Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz