A klasa. 16 kolejka. Lider stracił dwa punkty w Rożnowie

IMG_8901

Ciekawy mecz odbył się w Rożnowie na inaugurację 16. kolejki pomiędzy miejscowym LZS-em a liderem tabeli – Rudnikami.

Goście szybko objęli prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Później zmarnowali kolejne okazje na podwyższenie wyniku. Za to po drugiej stronie Rożnów przeprowadził skuteczną akcję. Panek ze środka boiska podał do Mioduszewskiego nad głowami obrońców, a napastnik położył na ziemię bramkarza i uderzył do pustej bramki. Goście odpowiedzieli również ładną akcją. Po podaniu z prawego skrzydła trafili do siatki z 11 metrów. Następnie błąd obrońców Rożnowa, którzy stracili futbolówkę za własnym polem karnym i Rudniki prowadziły 3:1.

Po zmianie stron gospodarze odrobili stratę dwóch goli i podzielili się punktami z rywalem. Zapraszamy do galerii ze spotkania.

 Galeria ze spotkania LZS Rożnów – LZS Rudniki

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=16] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]


Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.