A KLASA: 6 kolejka. Wygrana Chocianowic. Pogrom Polonii. Kwadrans Rożnowa (GALERIA)

Trwa passa drużyn z naszego powiatu. Trzy zespoły zdobyły komplet punktów. Zabójczy kwadrans przygotowali Uszycom piłkarze Rożnowa, którzy przegrywali do przerwy 0-1. Dopiero w ostatnich minutach padły trzy decydujące ciosy ze strony gospodarzy. Wcześniej w 60 minucie Rożnów zmarnował okazję z rzutu karnego. Po strzale piłka odbiła się od poprzeczki.

– >> Zobacz GALERIĘ z tego spotkania

LKS Rożnów – LZS Uszyce 3:1 (0:1)

Bramki: Mioduszewski, Walasik, Panek

Budowlani Pokój – LZs Chocianowice 0:1

Bramki: Luberda

Polonia Wołczyn – Zdziechowice 8:1

Bramki: Marek Paluch x1, Mariusz Zabłocki x2, Damian Bochenek x3, Damian Więcek x1, Dariusz Zabrocki x1

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=6] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]