A KLASA: 7. kolejka. Rożnów pokazał klasę w derbowym starciu (GALERIA)

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=7] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]

– >> Zobacz GALERIĘ z pojedynku derbowego LKS Rożnów – LZS Gronowice 5:1
Jest 7 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    olka

    mecz nie byl zly ale pogratulowac bramkarza gronowica trzy bramki jego 🙂 mecz na dobry poziomie chociaz wynik mowi co innego ale taka pilka pozdrawiam

  2. 48x48
    Janek

    Szkoda bo po pierwszych minutach gry to Gronowice powinny prowadzić 2:0. Raz obrońca wybił piłkę z bramki po rzucie rożnym a za drugim razem bramkarz Rożnowa cudem sparował piłkę po sytuacji sam na sam z GW. Prawdą jest, że bramkarz z Gronowic nie popisał się w tym meczu. Jeśli chodzi o sędziów to większych błędów nie popełniali. Szkoda tylko, że zawodnicy z Rożnowa zapomnieli co to jest gra w piłkę a nie zapasy i chamskie zagrania. Czekam z utęsknieniem na rewanż w Gronowicach.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz