A KLASA: Jednak będą zmiany

Opolski Związek Piłki Nożnej nie przyjął projektu reorganizacji rozgrywek w dniu 5.07.2010. Jednak dziś możemy przeczytać na stronie OZPN, że A klasa zostanie powiększona do 16 drużyn.

Decyzja została podjęta w związku z likwidacją klas ?C? w niektórych podokręgach a tym samym zwiększyła się ilość grup w klasie ?B?. W związku z tym Zarząd postanowił , że w ?A? klasie pozostają 4 drużyny z najlepszą ilością pkt. z miejsc 11 i 12 po obliczeniu współczynnika średnich zdobytych punktów z całego sezonu . Równocześnie awans uzyskały wicemistrzowie klasy ?B? z najlepszym współczynnikiem średnich zdobytych punktów z całego sezonu .

Szczegółowe obliczenia będą znane w dniu 26.07.2010, a w dniu 28.07.2010 zostaną umieszczone terminarze rozgrywek prowadzonych przez OZPN .
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.