A KLASA: Już prawie wszystko jasne

Beniaminek z Chocianowic pokonał dziś na wyjeździe wicelidera z Kuniowa. Do przerwy było 1:1, wszystkie bramki gości strzelił Dariusz Zawalniak. Sytuacja w tabeli zaczyna się już wyjaśniać.

W tabeli praktycznie awans zapewnił sobie Stal Osowiec. Zagrozić jeszcze może im Stal Zawadzkie, które traci do lidera 6 punktów. W rundzie jesiennej padł wynik 5:0 dla Osowca. Obie drużyny spotkają się w ostatniej kolejce. W najbliższym meczu lider zagra w Rudnikach, natomiast piłkarze z Zawadzkiego udają się do Szczedrzyka. Drugiego miejsca będzie bronił Kuniów, który ma 3pkt starty do lidera i tyle samo punktów przewagi nad trzecią Stal Zawadzkie. Czeka ich jeszcze mecz z Ligotą Oleską i LZS Rudniki.

Dzisiejszy remis Unii Murów – LZS Szczedrzyk wyjaśnił w dole tabeli, że z ligi spadają Polonia Domaszowice i wspomniany Szczedrzyk. O pozostanie w A klasie będą walczyć jeszcze Byczyna, Wołczyn, Żubry Smarchowice, Unia Murów i LZS Chocianowice. Ciekawie się złożyło, ponieważ te drużyny w ostatnich dwóch kolejkach utrzymanie rozstrzygną między sobą. Wydaję się jednak, że w najkorzystniejszej pozycji jest Unia Murów oraz LZS Chocianowice. Hetman Byczyna ma tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Do ostatniej walki czeka nas zapewne walką pomiędzy Wołczynem, a Żubrami

15.06.2010
Unia Murów – Stal Zawadzkie 4:5

17.06.2010
Unia Murów – LZS Szczedrzyk 1:1
LZS Kuniów – LZS Chocianowice 1:3

Kolejka 26. (niedziela) godz. 17.00
LZS Brynica – LZS Ligota Oleska
LZS Rudniki – LZS Kuniów
LZS Chocianowice – Unia Murów
Budowlani Pokój – Polonia Wołczyn
Stal Zawadzkie- Stal Osowiec
Żubry Smarchowice – Hetman Byczyna
LZS Szczedrzyk – Polonia Domaszowice
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.