A KLASA na start

IMG_6178

W weekend rozgrywki wznawia A klasa, w której rywalizację toczą cztery nasze kluby. Już w pierwszej kolejce czekają nas derby pomiędzy Stobrawą Ligotą Dolną a LZS-em Gronowice. Spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę godzina 15:00.

Chocianowice z kolei zmierzą się na własnym boisku z zamykającym tabelę Rychnowem. Nasz zespół wzmocniło już dwóch zawodników: Robert Zgid (napastnik), Jacek Korzonek (bramkarz) . W ostatnim meczu sparingowym testowany był pomocnik Łukasz Begar (Lasowice Wielkie).

Jako pierwsi zagrają zawodnicy z Rożnowa. W sobotę bowiem wyjadą do Praszki. Do zespołu prowadzonego przez Pawła Chałubca doszedł Miłosz Pukajło (Stobrawa Ligota Dolna). Klub prowadzi także rozmowy ze Startem Namysłów odnośnie obrońcy Mateusza Zubrzyckiego.

[matches league_id=3 mode=] [matches league_id=3 match_day=14] [standings league_id=3 template=extend logo=false] [crosstable league_id=3 mode=embed]Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz