A KLASA: Problemy w Chocianowicach, wycofanie Wołczyna

Z dużymi problemami potykają się nasze drużyny w A klasie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do rozgrywek wiosennych nie przystąpi Polonia Wołczyn. Podobno klub zgłosił już pismo do Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Po zmianie zarządu w Chocianowicach sytuacja w klubie również wygląda nieciekawie. Od początku roku zespół pod wodzą trenera Dawida Nowackiego przygotowywał się do rundy, ale parę dni temu obie strony postanowiły się rozejść i były piłkarz MKS-u Kluczbork, a obecnie LKS Wierzbicy nie będzie prowadził już drużyny.

Co prawda do drużyny trafił Kamienik, ale z  klubu mogą odejść kolejni kluczowi piłkarze. W niedzielę LZS Chocianowice zagrają sparing z LZS-em Bąków.
Jest 10 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  PRAWDZIWI KIBICE

  Wielkie podziękowania dla burmistrza Wołczyna oraz panów Z. za doprowadzenie wołczyńskiej piłki nożnej do zgonu….

  Ś.P.
  Polonia Wołczyn
  ur.1948r.
  zm.2011r. [*] [*] [*]

 2. 48x48
  anonim

  Zgadzam się w 100 % ze zdaniem użytkownika (ów) PRAWDZIWI KIBICE. To wstyd, żeby w ponad sześciotysięcznym mieście nie było żadnego klubu piłkarskiego, a na wioskach jakoś potrafią grać. Brawo dla tych durniów, co rozwalili wołczyńską piłkę nożną.
  Ciekawe tylko, gdzie my (czyli ci, co jeździli na wyjazdy i chodzili na mecze w Wołczynie) teraz będziemy chodzić?

 3. 48x48
  zxy

  po co to zmienianie nazy na MKS dużo obietnic jak bedzie wszystko dobrze , jaki to będzie poukładany klub. Szkoda gadać

 4. 48x48
  kibic od 16 lat

  byłem z polonią na każdym meczu i u siebie i na wyjezdzie raz było gorzej raz było lepiej a to co zrobiły te 2 mendy ZATOR i ta pier…. KUKŁA do spółki z zasranym burmistrzem który tylko udaje że się interesuje sportem tylko przed wyborami to już przeszło najśmielsze oczekiwania.No i zrobili zmienili nazwę klubu a ja się pytam po co żeby zator mógł przejąć klub.BYKU jaki był taki był każdy kibic wie ale komuś przeszkadzał i trzeba było go usunąć ale myśle że byku ruszy tym wszystkim od nowego sezonu i co z tego że będzie to ”b” klasa ale ja zawsze będe tam gdzie moje miejsce czyli polonią bo na zawsze taką zostanie.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH KIBICÓW WOŁCZYNA NA ZAWSZE MKS

 5. 48x48
  polo

  sportem wołczyńskim rządza ludzie niekompetentni panowie Z.oraz pan K. to są najwieksi oszusci, krętacze, pijacy itd Teraz wszyscy juz wiedzą kto zabił wołczyńska piłkę nożną , mam nadzieje ze sie w końcu doigrają Pozdrawiam


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz