A KLASA: Przed nami 23. kolejka

Już dziś kolejne mecze w A klasie. Wczoraj odbyły się dwa spotkania. Hetman Byczyna przegrał z Budowlani Pokój 0-1, LZS Brynica takim samym wynikiem pokonała Polonie Domaszowice. Ciężkie spotkanie czeka beniaminka z Chocianowic, który udaję się do Osowca, aby powalczyć z aktualnym liderem.

Sytuacja goście wciąż jest nieciekawa i w każdym meczu muszą walczyć o punkty. Remis w tym spotkaniu na pewno byłby sukcesem. Stal Zawadzkie, które po rundzie jesiennej liczyło się w walce o awans, teraz straciło swoją pozycję na rzecz spadkowicza z Kuniowa. Dziś czeka ich ciężka przeprawa ze znajdującymi się na spadkowej pozycji, Żubry Smarchowice Śląskie.

W Wołczynie powinno być ciekawie, gdzie tamtejsza Polonia zmierzy się z LZS Kuniów. Gospodarze mają minimalną przewagę nad spadkowymi drużynami, a goście walczą o awans. Ciężko dziś będzie o punkty, ponieważ przyjeżdża wicelider. LZS Kuniów myślący o awansie powinien powalczyć o pełną pulę, ale Polonia im tego zadania nie ułatwi.

Wszystkie mecz o godzinie 17.00, mecz Unia Murów – LZS Szczedrzyk został przełożony z powodu złego stanu boiska

29.05.2010
Polonia Domaszowice – LZS Brynica 0:1
Hetman Byczyna – Budowlani Pokój 0:1

30.05.2010
Żubry Smarchowice – Stal Zawadzkie
Stal Osowiec – LZS Chocianowice
LZS Ligota Osowiec – LZS Rudniki
Polonia Wołczyn – LZS Kuniów
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.