A KLASA: Rożnów najlepszy w pojedynkach derbowych

Za nami pierwsza część meczów derbowych naszych czterech klubów grających w A klasie. Każda drużyna rozegrała po 3 spotkania. Rewanże dopiero na wiosnę. Poniżej przedstawiamy małą tabelę pojedynków naszych drużyn, która w generalnym rozliczeniu nic nie znaczy, jednak dla kibiców ma znaczenie prestiżowe.

Najlepszym zespołem w meczach derbowych póki co jest Rożnów, który wygrał swoje 3 spotkania i strzelił aż 13 bramek, tracąc 2. Ligota Dolna z kolei przegrała wszystkie derbowe mecze i zdołała zdobyć tylko jedną bramkę.

[matches league_id=13 match_day=all] [standings league_id=13 template=extend logo=false] [crosstable league_id=13 mode=embed]Jest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  anonim

  mini tabela nie ma znaczenia:) Liczy się to co jest ogólnie a w tym zestawieniu Gronowice biją Wszystkie wymienione 3 zespoły o głowe;)

 2. 48x48
  ....

  biją wszystkich :d tylko że na te B klasy A klasy Okręgówki nie da się patrzeć bo to jedna wielka kopanina niestety a potem młodzi kontuzje itd itd

 3. 48x48
  Ziom

  Jakby nie A klasy, B klasy, okręgówki to nie było by 4 , 3, 2,1 ligi i ekstra klasy, gdzieś ludzie muszą zaczynać, szkolić się i grać 🙂 Poza tym to dobra zabawa. Kontuzje niestety to prawda… ale lepsze to niż pić po barach całymi dniami… a miłość do piłki jest silniejsza niżeli strach przed kontuzją 😉

 4. 48x48
  kibic

  Witam,

  Admin masz moze informacje czy wystartuje w tym roku liga halowa w kluczborku? Czy mógłbys sie tym zainteresowac? Fajnie byłoby to nagłosnic zeby sie ekipy zgłaszały

 5. 48x48
  Piotr Mazurczak

  Witam

  Z tego co wiem liga halowa ma zacząć się albo w ten weekend 23 listopada, albo w następny tj. na przełomie listopada/grudnia. Większość spotkań rozgrywanych będzie na hali OSiR. Więcej szczegółów na razie nie znam, ale wkrótce postaram się coś o tym napisać.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz