A KLASA: Trzeba w końcu wygrać. Zobacz plan 4. kolejki

Czas na 4. kolejkę w piłkarskiej A klasie. Będą to pierwsze wrześniowe mecze, więc spotkania rozpoczną się o godzinę wcześniej.

Piast Gorzów, Stal Zawadzkie, LZS Bogacica, LZS Chocianowice
to drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie wygrały meczu. W korzystnej sytuacji są piłkarze z Chocianowic, którzy na własnym boisku zagrają z MKS-em Wołczyn i z pewnością są w stanie powalczyć o 3 punkty. U siebie zagra także Bogacica, ale z pewnością trudniej będzie im pokonać LZS Brynicę.

Ciekawie zapowiada się pojedynek lidera – Start II Namysłów z trzecią w tabeli Widawą Lubską. W roli gospodarza wystąpi Hetman Byczyna, który podejmie spisującą się poniżej oczekiwań drużynę Stal Zawadzkie. Goście w zeszłym sezonie walczyli przecież o awans do okręgówki.

Wszystkie mecze o godzinie 16.00

04-09-2010
GKS Starościn – Unia Murów
Hetman Byczyna – Stal Zawadzkie

05-09-2010
LZS Uszyce – Budowlani Pokój
LZS Chocianowice – MKS Wołczyn
LZS Rudniki – Piast Gorzów Śląski
Żubry Smarchowice Śląskie – LZS Ligota Oleska
Start II Namysłów – LZS Widawa Lubska
LZS Bogacica – LZS Brynica

Czy duet Giebułtowicz – Gerlic zapewni w końcu wygraną?
Fot. Piotr Mazurczak
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.