A KLASA: W Boże Ciało na boisko

W czwartek 3. czerwca, zostanie rozegrana zaległa 16. kolejka. Ciekawie zapowiada się spotkanie dwóch zagrożonych spadkiem drużyn tj. LZS Szczedrzyk i LZS Chocianowice. Ciekawie także powinno być meczu LZS Kuniów – LZS Brynica.

Pojedynek Szczedrzyk – Chocianowice jest tak zwanym meczem o 6 punktów. Remis tutaj nikogo nie zadowala, oba zespoły muszą walczyć o pełną pulę. Wygrana jednej z drużyn zapewni pewien komfort w dalszej walce o utrzymanie.

Beniaminek z Brynicy ma także jeszcze szanse na awans do okręgówki. Jeżeli o tym marzy musi jutro pokonać na wyjeździe wicelidera, LZS Kuniów. Warto dodać, że gospodarze mają jeszcze zaległy i to oni są głównymi kandydatem do awansu wspólnie z Osowcem.

Walkę o pozostanie w A klasie czeka Polonię Wołczyn, która zmierzy się z drużyną Żubry Smarchowice. Natomiast na ciężki mecz do lidera udaje się Hetman Byczyna. Ta zaległa kolejka powinna nam dużo wyjaśnić w sprawie największych szans o utrzymanie.

Wszystkie mecze o godzinie 17.00

Hetman Byczyna – Stal Osowiec
LZS Ligota Oleska – Polonia Domaszowice
Polonia Wołczyn – Żubry Smarchowice
LZS Kuniów – LZS Brynica
LZS Rudniki – Budowlani Pokój
LZS Szczedrzyk – LZS Chocianowice

Unia Murów – Stal Zawadzkie odwołany
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz