A KLASA: Wysoka wygrana Chocianowic (GALERIA), porażka lidera

Do okręgówki awansował Stal Osowiec. O pozostałe miejsce walczyLZS Kuniów i Stal Zawadzkie. Do B klasy spadła Polonia Domaszowice, LZS Szczedrzyk i Hetman Byczyna.

O pozostanie w A klasie w ostatniej kolejce powalczą Żubry Smarchowice z Polonią Wołczyn. Obie drużyną rozegrają swoje spotkania z zespołami które już o nic nie walczą.

W przyszłym sezonie nasz region w klasie A będą reprezentować: LZS Chocianowice i beniaminek LZS Bogacica. Mamy nadzieję, że pozostanie również z nimi Polonia Wołczyn.

– >> Zobacz GALERIĘ z meczu LZS Chocianowice – Unia Murów

LZS Brynica – LZS Ligota Oleska 7:2
LZS Rudniki – LZS Kuniów 1:3
LZS Chocianowice – Unia Murów 7:2
Budowlani Pokój – Polonia Wołczyn 1:1
Stal Zawadzkie – Stal Osowiec 4:2
Żubry Smarchowice – Hetman Byczyna 1:1
LZS Szczedrzyk – Polonia Domaszowice 12:0

LZS Chocianowice utrzymały się / Fot. Piotr Mazurczak
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  anonim

  do B klasy spadają po dwie druzyny z kazdych grup ,nie wiem dlaczego skresliliscie juz sczedrzyk i byczyne.Wiedze ze portal nie oriętuje się dobrze w reorganizacji ligi

 2. 48x48
  David M

  anonim: Co ty to gadasz teraz? Spadają cztery zespoły z A-klasy, nie ważne czy spadną wszystkie cztery do grupy Oleskiej czy Kluczborskiej. Lecą cztery i tyle, na chwilę obecną zapewniony spadek mają Domaszowice (gr. Namysłów), Szczedrzyk (gr. Olesno) i Byczyna (gr. Kluczbork) oraz może jeszcze spaść Wołczyn (gr. Kluczbork) i Smarchowice (gr. Namysłów) i jak któraś z nich spadnie to automatycznie w tej grupie B-klasy do której spadną, spadnie więcej drużyn do C-klasy. Nie wiem o co ci chodzi pisąć skresliliscie juz sczedrzyk i byczyne jak tu nie ma co skreślać, bo spadek mają pewny.

 3. 48x48
  Andrzej P.

  Jak to bywa co rok, na zakończenie sezonu znowu nie wiadomo ile drużyn spada. Szykuje się znowu reorganizacja ligi i z pewnością o wszystkim dowiemy się podczas ustalania nowego terminarzu na przyszły sezon


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz