B klasa – 13 kolejka. Foto z Bogacicy i Ligoty Górnej

GRUPA I

[matches league_id=1 mode=] [matches league_id=1 match_day=13] [standings league_id=1 template=extend logo=false] [crosstable league_id=1 mode=embed]

Zobacz zdjęcia ze spotkania LZS Bogacica – Polonia Smardy

 Zobacz zdjęcia ze spotkania LZS Ligota Górna – LZS Kujakowice

————————————————————————————————————–

GRUPA II

[matches league_id=2 mode=] [matches league_id=2 match_day=11] [standings league_id=2 template=extend logo=false] [crosstable league_id=2 mode=embed]


Jest 12 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  konrad

  proszę o zgłoszenie wniosku do wojewody opolskiego o zamknięcie stadoniu w Ligocie Górnej. Powodem jest czynna i agresywna napaść kibiców gospodarzy na gosci z Kujakowic!

 2. 48x48
  Karol

  Konrad do lekarza się zgłoś. Każdy może przyjść na mecz i robić nie poważne rzeczy, ale to nie jest powód do zamykania stadionów, inaczej trzeba by było zamknąć wszystkie w całej Polsce. A na marginesie gdybyś go nie wyzywał to by się nie czepiał. Pozdro dla normalnych.

 3. 48x48
  konrad

  Panie Karolu, niestety nie byłem na meczu. Wszelkie informacje doszły do mnie od osób które tam były oraz oczywiscie ze zdjec z 24powiat. Skoro wojewoda może zamknąc sektory na Legii, w Widzewie czy na Zawiszy to dlaczego nie można na stadionie w Ligocie Górnej. Proponuje zamknąć sektor wschodni wraz z miejscami dla osob siedzacych gdyż kibic który zaatakował pewnie miał problemy z dłuższym staniem na nogach.

 4. 48x48
  dziad

  kto kogo wyzywał.. akurat sytuacja widoczna na zdjęciach jest pełną wina kibica gospodarzy i nie ma co do tego dyskusji (są dowody). stadionu to na bank nie zamkną ale kara powinna być, bo to nie jest pierwszy raz.

 5. 48x48
  konrad

  Panie Dziad, nie do końca się z Panem zgodzę. Jeśli kara to wymierzona typowo w grupę kibicowską(kiboli) gospodarzy. Jednak sankcje nie powinny dotknąć samego klubu – gdyż to będzie kolejny bolesny cios w piłkarzy. A na nich musimy dmuchać i chuchać. W dodatku selekcjonerowi odpadłby kolejny klub, który brał pod uwagę przy okazji powołań do RP.

 6. 48x48
  Karol

  Kolego Konradzie skoro nie byłeś na meczu co się wtryniasz w nie swoje sprawy. Jak powiem że Twój kolega wyzywał drugiego na rynku to będziesz wnioskował o zamknięcie rynku. Pukni się w głowę. Na stadionach były i będą wyzwiska i nikt i nic to nie zmieni. Taka jest pseudo piłka w Polsce. Każdemu puszczają nerwy jak prowadzi się 1-0 i strzela się następnego gola „sędzia” go nie uznaje, i jeszcze inne można było by strzelić ,ale widzi spalone ,których raczej nie było. Wiadomo ,że Kujakowice walczą o A- klasę myśleli ,że przyjadą do dziadków na ligotę i na jednej nodze wygrają mecz. Do przerwy jak by sędzia był normalny ligota prowadzi 4-0 i Kujakowice mają mokro w majtkach. A tak wyszło jak wyszło. Pokrzyczeli , powyzywali jedni na drugich , a po meczu pili piwo. Tylko Ciebie nie było, a do powiedzenia masz więcej niż Ci co byli.

 7. 48x48
  Łukasz

  Chłopie o czym Ty piszesz jaki stadion, jaka Legia, jaki sektor. Zdjęcia przyjechał chłopak robić w drugiej połowie jak już sytuacja była opanowana przez sędziego tzn. nie uznał bramki (bramek) ustawił mecz . I mogą oznaczać wszystko, może chciał go pocałować to jest teraz modne. nie róbcie dymu Kujakowice skupcie się na piłce i graniu, młodzi jesteście nie podniecajcie się . Jak będziecie mieli od 40 do 65 lat i siłę ,żeby grać to pogadamy. Wasz trener dobrze to zaznaczył w szatni na przerwie, czemu wtedy nikt głosu nie podniósł , tylko była cisza jak w kościele.

 8. 48x48
  ble..

  jak ja bym miał 45-60 lat i bym grał w piłkę to nie zachowywałbym się jak czysty cham i nie biegałbym bez przerwy mówiąc kogo to nie zajeb.. . Fajnie że grają tacy starzy, ale ludzie dzieci są mądrzejsze od nich (nie mówie o wszystkich). Ciągłe wyzywanie i płakanie co to sędzia źle zrobił, a co nie.. Prawda jest taka że pierwszą bramkę dostaliście w prezencie od bramkarza, i nie uznana bramka wam się należała (jeden sędzia to za mało), no ale bez przesady to nie jest liga mistrzów żeby jakiemuś staremu pajacowi puściły nerwy bo przegrał..

  Cytując cie Karol :”A tak wyszło jak wyszło. Pokrzyczeli , powyzywali jedni na drugich , a po meczu pili piwo” to właśnie jest najgorsze, że przeciętny człowiek jest tak głupią istotą, że nie ma szacunku i honoru, bo ze sobą pili piwo ci co prowokują takie spięte sytuację, a w dupę dostają osoby najmniej winni.

  Nie oceniajcie wszystkich związanych z Kujakowicami czy Ligotą jednakowo, bo w każdej ze stron są osoby „normalne”.

 9. 48x48
  Łukasz

  Kultura wymaga aby się przynajmniej przedstawić po imieniu. Także nie mów tu o chamstwie i braku kultury.
  A pajacem to nazwij swojego ojca to zobaczysz jak Ci odwinie w głupi łeb. Hamuj trochę bo ten facet mógłby być twoim ojcem, a może i dziadkiem. Ligę mistrzów to Wy chcecie zrobić tylko Kujakowice to nie Bayern. Przepraszam Wy za Borusią. Bo tam rodzina. Ble ble.

 10. 48x48
  Jan

  Kluczbork spadek ! 3 liga wita ! W końcu! DNO i pięć metrów mułu, niech skończą ten śmieszny klubik wioskowy. Po sezonie zaorać to boisko i rozwiązać to bo nikogo nie interesuje oglądanie kopaniny za takie pieniądze.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz