B KLASA: Derby Parafii w Święto Pracy

Już w tę sobotę czyli 1 maja, odbędzie się 16 kolejka kluczborskiej B Klasy. Na boiska po sześciodniowej przerwie wybiegną piłkarze ósmej klasy rozgrywkowej w Polsce. Najciekawiej zapowiada się mecz zwany Derbami Parafii. Chodzi oczywiście o spotkanie LZS Bogacica – LZS Borkowice. W pierwszym meczu na jesień, nie rozegranym w pierwotnym terminie z powodu dożynek, Bogacica wygrała w Borkowicach 3:0.

Również ciekawie zapowiada się spotkanie w Bąkowie. Dwa zespoły które jeszcze w tym roku nie zdobyły żadnych punktów powalczą o pierwsze oczka, chodzi oczywiście o mecz LZS Bąków – Polonia Smardy. W pozostałych meczach, LZS Skałągi podejmie u siebie Pogoń Kostów ten mecz odbędzie się o godz. 13:00. Derby gminy Lasowice Wlk. odbędą się w Lasowicach ale to przyjezdni czyli LZS Gronowice będą w tym spotkaniu gospodarzem. LZS Kujakowice zagra u siebie z LZS-em Rożnów, Stobrawa Ligota Dolna wybierze się do Wołczyna na mecz z Młodzikiem, a w LZS Radomierowice będzie gościć LZS Ligotę Górną. Wszystkie spotkania, oprócz meczu LZS Skałągi – Pogoń Kostów, odbędą się o godz. 17:00.

16. kolejka B Klasy:
Sobota – 1.05.2010:
LZS Radomierowice – LZS Ligota Górna godz. 17:00
LZS Bogacica – LZS Borkowice godz. 17:00
LZS Bąków – Polonia Smardy godz. 17:00
LZS Gronowice – LZS Lasowice Wlk. godz. 17:00
LZS Skałągi – Pogoń Kostów godz. 13:00
Młodzik Wołczyn – Stobrawa Ligota Dolna godz. 17:00
LZS Kujakowice – LZS Rożnów godz. 17:00
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.