B KLASA: Wyniki 16. kolejki (strzelców prosimy podawać w komentarzach) GALERIA

Za nami 16 kolejek w kluczborskiej B klasie. W grupie 1 prowadzi Polonia Smardy, która ma na koncie 34 punktów. W ostatnim meczu wygrali z Gronowicami 4:1. Potrójnie punktowali również zawodnicy LZS Lasowice Wielkie, którzy mają identyczną ilość punktów na swoim koncie. Warto dodać, że dwa punkty stracili gracze z Borkowic, którzy na własnym boisku zremisowali z Kostowem 1:1. Godny pochwały jest także wyczyn bramkarza LZS Bąków, Mioduszewskiego który w 90 minucie zapewnił swojej drużynie punkt w starciu z Kujakowicami. Golkiper powędrował w pole karne przy rzucie rożnym w ostatniej minucie i zdobył gola głową.

Bramki: Gerard Lasik – 2x P. Walczak, 2x B. Dominik

W grupie 2 z dorobkiem 36 punktów prowadzi w dalszym ciągu drużyna ze Skałąg. Liderzy ograli na własnym boisku Radomierowice. Obie strony urządziły sobie ostre strzelanie, ale o jedną bramkę więcej strzelili miejscowi (4:3).