B klasa: Falstart liderów

W sobotę wiosnę wznowili zawodnicy z Byczyny przegrywając u siebie z Bogacicą 0:1. W niedzielę z kolei Smardy pokonały Borkowice 2:1.

Tutaj wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0. Przed przerwą goście zdobyli kontaktowego gola, i mimo dużych chęci w drugiej połowie nie zdołali zdobyć żadnej bramki.

GALERIA z meczu Smardy – Borkowice.

GRUPA I

[matches league_id=1 mode=] [matches league_id=1 match_day=12] [standings league_id=1 template=extend logo=false] [crosstable league_id=1 mode=embed]

————————————————————————————————————–

GRUPA II

[matches league_id=2 mode=] [matches league_id=2 match_day=10] [standings league_id=2 template=extend logo=false] [crosstable league_id=2 mode=embed]


Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    bmx

    Admin popraw tabelę – Borkowice 1 , Smardy 2 , Hetman 3 – liczy się wynik bezpośredniego starcia a nie bilans bramkowy !!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz