Czym jest portal 24powiat.pl

Nasze motto: Każdy dzień to bogata historia… jesteśmy by ją Wam pokazać…

24powiat.pl to portal powiatu kluczborskiego, który zajmuje się wydarzeniami z regionu i z samego miasta położonego nad rzeką Stobrawa. Nasi redaktorzy z jednej strony piszą przede wszystkim o sporcie, zajmują się problemami mieszkańców, a z drugiej strony starają się zapowiadać wydarzenia i przekazywać wszystkim czytelnikom historię, która z każdym dniem staje się co raz bogatsza. Nasi redaktorzy uczestniczą w ważnych wydarzeniach kulturowych, sportowych, a później przekazują Wam informacje w różnych formach takich jak np. FOTO czy materiał multimedialny VIDEO.

Grunt to rzetelność, szybkość i wyłączność prezentowanych materiałów czy artykułów…

24powiat.pl to portal na którym znajdziesz artykuły pisane przez naszą redakcję tylko i wyłącznie na łamach tego portalu.


Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.