DNI WOŁCZYNA: Tłumy na koncercie Enej (GALERIA). Dwa dni w obiektywie

Tegoroczne obchody dni miasta Wołczyna za nami. Na koniec w niedzielny wieczór prawdziwe show zrobił zespół Enej. Takich tłumów miasto nie widziało od dawna. Zapraszamy do obszernych GALERII, gdzie znajdziecie zdjęcia z soboty i niedzieli. Dzięki, że byliście i do zobaczenia za rok.

– >> Zobacz GALERIĘ z soboty

– >> Zobacz GALERIĘ z niedzieli – występy lokalne

– >> Zobacz GALERIĘ – Scena muzyczna – zespół Enej porwał publiczność

Jest 16 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Janusz

  I wszystko bezpłatnie ,a u nas burmistrz musi zarobić na wszystkim. Chciałbym aby reporterzy zajęli się sprawą kto i na jakiej podstawie wchodzi na stadion nie płacąc. Widzi się bardzo wiele osób z opaskami na ręce ,którzy nie zapłacili za wejście. Dlaczego jest tak ,że świta urzędu miasta zarabia duże pieniądze i nie płaci,a ja biedak musze zapłacić 5 zł + żona i dzieci. Kiedy skończy się idea ,że imprezy są dla bogaczy,ale reszta miasta musi siedzieć w domu. Może tak inicjatywa burmistrza ,że biedniejsza część wchodzi za darmo, a świta płaci. Tylko jak znam życie pierwsza w kolejce za bezpłatnym wejściem stała by właśnie ta świta bo im wiecznie mało. K …a chore miasto emerytów i rencistów ,w którym panem jest burmistrz i kolega poseł.

 2. 48x48
  Tomasz

  Fajnie że Enej będzie tylko dlaczego że w niedziele a nie w sobote ludzie z klb chcąc się dobrze pobawić i długo to muszą transport sobie motać a każdy w pn do pracy ;/

 3. 48x48
  Agata

  Tomasz ja pracuję 5 dni w tygodniu w tym cały weekend bez możliwości zastępstwa – odkąd się dowiedziałam truję szefowi o wolną niedzielę, chociaż jedną, bo wolę być na Eneju niż na Dodzie w Byczynie i Lisowskiej w Klb, więc bardzo się cieszę że w niedzielę jest a nie w sobotę. A po drugie jak tam pić nie jadę tylko na koncert.

 4. 48x48
  Piotr Mazurczak

  Czekacie już na zdjęcia z gwiazdy wieczoru ? 🙂 Jeszcze trochę cierpliwości.

  Enej porwał publiczność. Świetnie się wszyscy bawili !!!

 5. 48x48
  wojtek

  Bylo meeegaaaa.!!!;) takie pytanko…czy zna ktos moze tytul piosenki, do ktorej tanczyly mazoretki…?? Slowa lecialy jakos tam „asin asin”


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz