Dzień Dziecka w Galerii Miodowej od godziny 10:00

Już w najbliższą sobotę w Galerii Miodowej przy ul. Byczyńskiej 101, mieszkańcy Kluczborka będą mieli okazję podziwiać występy dzieci z lokalnych domów kultury (Kluczborskiego Domu Kultury oraz Młodzieżowego Domu Kultury). Dzień Dziecka to idealna okazja, by ogniska artystyczne mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami. Na scenie zaprezentuje się m.in. chór gospel, szkółka tańca breakdance, solistki ze studia piosenki Magdy Dureckiej, chór gospel czy dziecięce zespoły taneczne.

Gwiazdą wieczoru będzie Big Roll Band – dwudziestoosobowy zespół grający na żywych instrumentach ? trąbkach, saksofonach, perkusji, gitarze basowej itp.

Celem imprezy jest wsparcie dzieci potrzebujących, dlatego też Galeria Miodowa zachęca do przekazywania przez swoich gości środków czystości, kosmetyków czy nowych ubrań i zabawek. Dary będą zbierane przez cały dzień trwania imprezy.

Dla dzieci przygotowano także zabawę, w której do wygrania jest wycieczka do EuroDisneylandu w Paryżu dla trzech osób. Tego dnia na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek.

Impreza ta rozpocznie cały weekend dziecięcego święta ? 2. czerwca wszystkie dzieci będą mogły kontynuować zabawę na Stadionie Miejskim w Kluczborku.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.