Firmy, markety powinny odśnieżyć dachy z pokrywy śnieżnej

Po ataku zimy i bardzo dużych opadach śniegu, a potem deszczu na wielu dachach leży ciężka lodowa warstwa białego puchu. Przypominamy, nauczeni błędami z poprzednich lat, że firmy, instytucje, supermarkety, szkoły powinny na dachach swoich obiektów usunąć zalegający tam ciężki śnieg i lód.

Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo ludziom i nie powtórzyć historii z 28 stycznia 2006 roku. Wtedy to około godziny 17:15, podczas trwania wystawy gołębi pocztowych, zawalił się dach hali Międzynarodowych Targów Katowickich położonych na granicy Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

Policjanci i straż miejska przypomina o tym fakcie. We wtorkowe południe pracownicy zrzucali śnieg z supermarketu przy ulicy Jana Pawła w Kluczborku.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.