Galę „Plastrów Miodu” poprowadzi… serialowy dr Sambor

plakat_plastry

Starosta kluczborski Piotr Pośpiech serdecznie zaprasza mieszkańców naszego powiatu do udziału w uroczystości wręczenia Plastrów Miodu i towarzyszącym jej Balu Charytatywnym, która odbędzie się 14-lutego w Walentynki. Galę poprowadzi pochodzący z Kluczborka aktor teatralny i filmowy Radosław Krzyżowski, znany m.in. z serialu „Na dobre i na złe”. Gośćmi specjalnymi gali będą występujący w II edycji kalendarza „Stąd jesteśmy”.

Przypomnijmy, że Radosław Krzyżowski był gościem ubiegłorocznej Gali i Balu, jako jeden z bohaterów I edycji naszego promocyjno – charytatywnego kalendarza. W tym roku wystąpi w roli prowadzącego.

Siódma już Gala „Plastrów Miodu” – Nagród Starosty Kluczborskiego połączona
z balem charytatywnym odbędzie się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Kluczborku, 14 lutego 2015 r. Rozpoczęcie imprezy o godz. 19.00

Podczas gali poznamy nominowanych i laureatów kolejnej edycji „Plastrów Miodu” – Nagród Starosty Kluczborskiego. Wyłoni ich spośród zgłoszonych kandydatur kapituła złożona z laureatów „Plastrów Miodu 2013”.

W tym roku dochód z balu zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu 23-letniej Ani Szropy z Chocianowic, której choroba genetyczna z dnia na dzień odebrała władzę w nogach, oraz na pomoc w leczeniu 9-letniego Błażejka Michalskiego z Bąkowa, u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową. Biorąc udział w balu – możemy im pomóc.

Bilety, w cenie 300 zł od pary, są już do nabycia w Referacie Promocji Starostwa Powiatowego w Kluczborku, pok. 410–412. Szczegółowe informacje są udzielane pod nr 77 418 52 18, 77 418 53 81, 77 418 18 06, wew. 153–155.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.