GALERIA: MKS JS – Olesno 3:0, Bąków – Ligota D. 1:4, Wołczyn – Byczyna 3:3. Zapraszamy do współpracy fotoreporterów

Zapraszamy wszystkich do naszej GALERII. Są już zdjęcia z weekendowych potyczek piłkarskich w naszym powiecie. W ten weekend prezentujemy zdjęcia z meczu Juniorów Starszych pomiędzy MKS-em Kluczbork, a OKS-em Olesno 3:0, a także ze spotkania LZS Bąków – Stobrawa Ligota Dolna 1:4 i Polonia Wołczyn – Hetman Byczyna3:3.

UWAGA: Oprócz tego zachęcamy wszystkich chętnych, aby przesyłali nam zdjęcia z meczów swoich klubów. Jeśli masz w domu aparat, lubisz robić zdjęcia, a jednocześnie jesteś kibicem klubu z naszego powiatu chętnie zamieścimy w portalu galerię zdjęć. Dlatego chętnych, którzy chcą zajmować się robieniem zdjęć i zamieszczaniem ich na portalu 24powiat.pl zapraszamy do współpracy. Kontakt pod gg: 1033878.

– >> Galeria z meczu MKS Kluczbork JS – OKS Olesno JS 3:0

– >> Galeria z meczu LZS Bąków – Stobrawa Ligota Dolna 1:4

– >> Galeria z meczu Polonia Wołczyn – Hetman Byczyna 3:3

Fot. Piotr Mazurczak
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.