Gospodarz na początek

IMG_8354

UKS Mickiewicz Kluczbork poznał już wszystkich rywali, z którymi spróbuje powalczyć o wyjście z grupy na szczeblu centralnym. Podopiecznych trenera Mariusza Łysiaka czeka blisko 350 kilometrowy wyjazd  do Sędziszowa Małopolskiego, bowiem turniej półfinałowy organizować będzie najlepsza drużyna z województwa podkarpackiego.

Trzydniowy turniej odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia.

Terminarz:

11 kwiecień

UKS Tęcza Sędziszów Młp. – UKS Mickiewicz

Grunwald Chełmek – Płomień Sosnowiec

12 kwiecień

UKS Mickiewicz – Płomień Sosnowiec

UKS Tęcza Sędziszów Młp. – Grunwald Chełmek

13 kwiecień

Grunwald Chełmek – UKS Mickiewicz

Płomień Sosnowiec – UKS Tęcza Sędziszów Młp.

Grupa VIII*

1.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. (Podkarpackie I) – gospodarz.
2.  Grunwald Chełmek (Małopolskie II)
3.  Płomień Sosnowiec (Śląskie I)
4.  UKS Mickiewicz (Opolskie II)

* do turnieju finałowego awansują dwa najlepsze zespoły

Nasze województwo będą reprezentowały trzy zespoły, a nie jak pierwotnie zakładano, że dwa. Trzeci na koniec sezonu zespół OKS Olesno, mógł wyrazić chęć ewentualnej gry w dalszej części rozgrywek i w nich wystąpić w przypadku nieprzystąpienia do gry innych kwalifikujących się zespołów. Ponieważ w województwie podlaskim w III lidze startowały tylko 2 zespoły, oba najwyraźniej nie planują dalszej rywalizacji. W takim układzie Olesno zagra w grupie IVCSiR Basten Kamieniec (gospodarz), UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański, KS Chełmża.

Mistrz naszego województwa Piast Gorzów Śląski, który pokonał UKS Mickiewicz zagra w grupie VII z LKS Kłos Olkusz (gospodarz), LKS Głogovia Głogów Małopolski i SK Górnik Radlin
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.