I LIGA: Boiska MKS-u zalewa woda (zobacz ZDJĘCIA + FOTKI internautów)

Mamy najnowszy własny raport z godziny 13:45. Z użytku wyłączone zostało boisko ze sztuczną nawierzchnią, a także boisko wielofunkcyjne obok Stadionu Miejskiego. Zalała je przepływająca rzeka Stobrawa. Na obiektach tych trenują zawsze nasi piłkarze MKS Kluczbork. W środę zadecydowano, żeby chronić ulicę Strzelecką oraz Słoneczną. W tym celu obok mostu między boiskiem zwanym lotniskiem, a murawą ze sztucznym nawierzchnią przerwać lekko wał puszczając wodę na Park Miejski od jego wschodniej części. Kwestia czasu, kiedy niezdolne do treningów będzie lotnisko. Zapraszamy do GALERII. Internautom, którzy przysyłają nam zdjęcia dziękujemy.

– >> Zobacz najnowszą GALERIĘ z godziny 13:45

– >> Zobacz GALERIĘ internautów

Boisko ze sztuczną nawierzchnią stoi już w wodzie (19 maja godzina 13:45) / Fot. Piotr Mazurczak
Jest 14 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Rysiek

  Tam to nic, właśnie wróciłem z żwirowni cała niecka, w której planowany jest zbiornik został zalany po pas wody ciężki sprzęt ma problem z ucieczką z placu budowy podobna sytuacja ma się na ośrodku w Bąkowie! Masakra żeby ratować strzelecką przekopano strugę przy źródełku na drodze Chocianowice-OSiR Bąków

 2. 48x48
  MKS_FaN

  można było spuścić wodę na drugą stronę rzeki niech zalewa działki!!! szkoda tego boiska
  mam nadzieje , że nie odbije się to źle na sztucznej nawierzchni .

 3. 48x48
  MKS_FaN

  monika a Ty wiesz ile kosztuje te boisko , wiesz co to jest w porownaniu do marchewki 🙂

  zalewać działki!!!!!!!!!!!

 4. 48x48
  ziomek

  MKS Fan widać po twoim wpisie ze jesteś dzieciak jeszcze, ludziom zniszczyło by nie dość że całą roślinność to jeszcze altanki. Naprawdę boisko nie jest jakimś świętym miejscem, które trzeba na silę bronić.

 5. 48x48
  dominik

  żle mówicie powinni wylewać wode do tych mniejszych rzeczek takzwanych smródek a nie boiska na których trenują i grają mecze młodzież MKS-u

 6. 48x48
  Łukasz

  MKS-Fan / nie masz zielonego pojęcia, co się dzieje i jak wylało oraz jaka jest różnica pomiędzy działkami a boiskiem.
  Działki za boiskami są całe zalane, woda wczoraj płynęła główną aleją jak rzeka. Woda spływała najwięcej z pól, bo została zamknięta tama i w rowach na Ligocie Zameckiej była susza, ale również na końcu działek przy pompie przelewała się już przez wał Stobrawa. Zastanawiająca jest decyzja, że za boiskami zostały ułożone worki z piaskiem, by chronić park? Tym kosztem zalewane są oba boiska treningowe i działki, gdyż worki tamują spływ wody. Fanatyku sam mam tam działkę, mam 30 cm w altanie wody, sąsiedzi do okoła jeszcze więcej, marchewkę i kwiaty to małe piwo, ale powiedz to emerytom, którzy mają na działkach oazę spokoju, ucieczkę z blokowego ?getta?, tym, którzy resztki emerytury pąkują w altankę zamiast na Rydzyka, że ma ich zalewać, bo Ci kałuże na boisku się porobią. W życiu trzeba wybierać priorytety, wiadomo najważniejsze jest ludzkie Zycie, ale Ty chyba jeszcze nie poznałeś znaczenia tego słowa. Jedno jest pewne, jeśli nikt nie będzie potrafił, stanowczo powiedzieć, dlaczego tak zatopiono działki, to my działkowicze rozliczymy w wyborach władze regionalne.

 7. 48x48
  Łukasz

  Zapomniałem dopisać , że ludzka głupota ?dorosłych rodziców? nie zna granic !
  Wczoraj koło stadionu na moście, tatuś spacerował z synkiem i pieskiem. Tatuś trzymał smycz a drugą ręką ?wypasiona komórkę? i kręcił poziom wody, a w tym czasie synek około 10 lat nad brzegiem wody moczył kij, i sobie buciki, przy tak silnym nurcie ! Po zwróceniu uwagi, tatuś jeszcze miał pretensje !
  IDIOTYZM i brak ODPOWIEDZIALNOŚCI przechodzi czasem ludzkie pojęcie !

 8. 48x48
  cv

  Nie ma czynnej tamy na Ligocie Zameckiej Stobrawa dzieki budowie zbiornika zyskała nowe koryto obok tamy,więc sama tama jest w tej chwili bezuzyteczna

 9. 48x48
  MKS_FaN

  altanki sratanki 😉 chronić boisko to jest priorytet dla nas grających 😉
  marchewka wysiana w czerwcu też wyrośnie , RYDZYKOWI mówię stanowcze NIE 😀 jak już o to chodzi
  emeryci mają czas więc działki sobie odnowią , może nawet będą lepiej wyglądać niż wyglądały do tej pory
  a nóż jakaś nowa myśl się przełoży na pendzelek

  pozdro dla realistów


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz