I LIGA: Co z bramkarzami w MKS Kluczbork ?

W kolejnym meczu ligowym z Odrą Wodzisław w bramce wystąpi najprawdopodobniej rezerwowy Grzegorz Świtała. Nie będzie mógł zagrać Krzysztof Stodoła, który w spotkaniu z Niecieczą obejrzał czerwoną kartkę. Wówczas nie było rezerwowego i w bramce musiał stanąć Tomasz Copik. Okazuje się, że wtedy na ławce nie mógł zasiąść trzeci bramkarz Grzegorz Wnuk, sprowadzony z MKS Gogolin. Klub nie zarejestrował wcześniej piłkarza (wydatek rzędu tysiąca zł) w Polskim Związku Piłki Nożnej. Teraz klub z I-ligi dopełnił już formalności i Grzegorz Wnuk w sobotę zasiądzie na ławce rezerwowych.

——–

Czy wiesz że…? Teraz klikając w każde zdjęcie na łamach portalu 24powiat.pl możesz sobie je powiększyć i zobaczyć w lepszej jakości

Grzegorz Świtała

Grzegorz Wnuk

Krzysztof Stodoła
Jest 12 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    grzegorz

    tyle Vip-ów pcha sie na trybunę, na lożę honorową, nie mogli się z rzucić po parę złotych na rejestrację bramkarza? Po co wogóle sprowadzaliście Wnuka skoro nie został zgłoszony od początku? Kurcze 1000 zł czy 4000, przy całym budżecie klubu to są grosze. Swoją drogą Stodoła to też się popisał, doskonale wiedział czym grozi taka interwencja. Lepiej puścić szmatę niż narazić klub na pośmiewisko całej piłkarskiej Polski. Stało się – cóż, oby tylko nowych sensacji tego typu więcej nie było.

  2. 48x48
    mks

    Wnuk został sprowadzony głównie do juniorów więc nie piszcie że oszczędzali żeby go rejestrować tylko po prostu ma grac w juniorach i nie było opcji do 1 ligi a że prezentacja i ogólnie 1 liga to tylko zasłona dla młodego jego gogolin był wyżej od naszych juniorów dlatego czymś musieli go przekonać żeby przeszedł.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz