I LIGA KOBIET: Trudny start naszych piłkarek ULKS Bogdańczowice

W sobotnie przedpołudnie zawodniczki ULKS Bogdańczowice podejmą na własnym boisku Wandę Kraków. Można powiedzieć iż jest to spotkanie o przysłowiowe sześć punktów, bowiem zarówno ULKS jak i przyjezdne nie wygrały jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie.

Ciężko idzie podopiecznym trenera Mirosława Krzyształowicza. Zawodniczki dopiero awansowały na ten szczebel rozgrywek, ale poziom ligi w porównaniu z II ligą jest wyraźnie wyższy. Czołowe zespoły okazują się poza zasięgiem naszych dziewczyn, które dopiero zbierają doświadczenie na boiskach I-ligowych.

Nie oznacza to jednak, że są najsłabsze, bowiem nawiązały walkę z Widokiem Lublin i zremisowały. W sobotę liczą na pierwszy historyczny tryumf i  zagrają u siebie z Wandą Kraków – drużyną która przegrała wszystkie dotychczasowe mecze. Początek o godzinie 11:00.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.