I LIGA KOBIET: ULKS Bogdańczowice z pierwszą wygraną (GALERIA)

Pierwsza historyczna wygrana w I lidze piłkarek ULKS Bogdańczowice. Nasze zawodniczki pokonały na własnym terenie Wandę Kraków 2:0.

Do przerwy kibice nie obejrzeli bramek, chociaż to nasze zawodniczki lepiej prezentowały się na boisku. Przyjezdne zerowe konto mogą zawdzięczać swojej bramkarce, która wybroniła parę ładnych strzałów, a w jednej sytuacji uratowała ją poprzeczka.

Szybko po zmianie stron gospodynie objęły prowadzenie po rzucie wolnym z lewej strony. Po dośrodkowaniu w pole karne Kaczerewskiej, kolejna zawodniczka zamarkowała uderzenie, czym zmyliła bramkarkę, a piłka po koźle ugrzęzła w siatce.

Później pozycji spalonej nie musiała pilnować nasza zawodniczka, ponieważ miały rzut z ałtu. Po wznowieniu gry piłkarka stanęła oko w oko z rywalką i ładnym strzałem ustaliła wynik spotkania.

ULKS Bogdańczowice – Wanda Kraków 2:0 (0:0)

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz