I LIGA: MKS czeka na Wartę Poznań

Już w najbliższą środę nasz I-ligowy MKS Kluczbork zagra kolejne spotkanie. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Warta Poznań. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego i Ryszarda Okaja pauzowali w ostatnią sobotę, ponieważ wyjazdowa rywalizacja z ŁKS-em Łódź ze względu na Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  została przełożona na 13 października.

MKS grał ostatnio u siebie ze Stalą Stalowa Wola wygrywając 3:0. Tym razem naszych graczy czeka również cieżkie spotkanie.

Miejski Klub Sportowy w Kluczborku nie będzie prowadził tym razem przedsprzedaży biletów. Będzie można je kupić w kasach w dniu meczu, czyli w środę. Kasy będą otwarte parę godzin przed pierwszym gwizdkiem. Początek meczu w środę 30 września o godzinie 16:00.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz