I LIGA: MKS Kluczbork zremisował z Polonią Bytom 1:1

MKS Kluczbork w pierwszym tegorocznym spotkaniu sparingowym zremisował w Chorzowie z Polonią Bytom 1:1. Po akcji Glanowski podał na lewą stronę do Kazimierowicza, ten odegrał na środek do Orłowicza, który strzelił bramkę. Później w polu karnym faulowany był jeszcze Glanowski, ale podyktowaną jedenastkę nie wykorzystał Kazimierowicz.

W drugiej połowie drużyna MKS-u wyszła w nowym składzie. Po pięciu minutach był remis. Po akcji skrzydłem i zagraniu do środka jeden strzał zawodnika Polonii Bytom obronił Chałubiec, ale po szybkiej dobitce został już pokonany.

Skład I połowa: Stodoła, Orłowicz, Odrzywolski, Samiec (Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie), Nitkiewicz, Niziołek, Glanowski, Copik, Kazimierowicz, Sobota, Półchłopek.

Skład II połowa: Chałubiec, Cieślak, Nowacki, Cybulski, Samiec, Sojka (Flota Świnoujście), Adamczyk, Gierak, Wodniok, Rabiej (Górnik Zabrze), testowany zawodnik (z Litwy).

Polonia Bytom – MKS Kluczbork 1:1 (0:1)