I LIGA: MKS przegrał ze Śląskiem Wrocław

MKS Kluczbork przegrał piątkowy sparing ze Śląskiem Wrocław 0:2. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych strzelił w 9 minucie Kaźmierczak. Goście mieli rzut rożny z prawej strony, a po dośrodkowaniu piłkarz Śląska wykorzystując niepewne wyjście Stodoły uderzył celnie głową. Druga bramka padła w 72 minucie. Po akcji prawą stroną i zgraniu z pierwszej piłki w lewy róg uderzył Madej.

MKS zagrał lepiej w pierwszej połowie. Na prawym skrzydle szarżował Hober, ale brakowało dobrego podania. Najlepszą okazję miał Tuszyński, ale przestrzelił. W drugiej połowie minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Skwara.

MKS Kluczbork – Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)

Bramki: Kaźmierczak 9′, Madej 72′

Skład MKS-u: Stodoła (62′ Świtała) – Orłowicz (65′ Hober), Tuszyński (46′ Półchłopek), Glanowski (61′ Kowalczyk), Wilusz (61′ Dachowski), Góral (46′ Nowacki), Hober (46′ Copik), Jagieniak (46′ Skwara), Kazimierowicz (46′ Niziołek), Stawowy (46′ Odrzywolski), Nitkiewicz (61′ Jędrzejowski)

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mili, głową strzelił Kaźmierczak / Fot. Piotr Mazurczak