I LIGA: MKS przegrał ze Śląskiem Wrocław

MKS Kluczbork przegrał piątkowy sparing ze Śląskiem Wrocław 0:2. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych strzelił w 9 minucie Kaźmierczak. Goście mieli rzut rożny z prawej strony, a po dośrodkowaniu piłkarz Śląska wykorzystując niepewne wyjście Stodoły uderzył celnie głową. Druga bramka padła w 72 minucie. Po akcji prawą stroną i zgraniu z pierwszej piłki w lewy róg uderzył Madej.

MKS zagrał lepiej w pierwszej połowie. Na prawym skrzydle szarżował Hober, ale brakowało dobrego podania. Najlepszą okazję miał Tuszyński, ale przestrzelił. W drugiej połowie minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Skwara.

MKS Kluczbork – Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)

Bramki: Kaźmierczak 9′, Madej 72′

Skład MKS-u: Stodoła (62′ Świtała) – Orłowicz (65′ Hober), Tuszyński (46′ Półchłopek), Glanowski (61′ Kowalczyk), Wilusz (61′ Dachowski), Góral (46′ Nowacki), Hober (46′ Copik), Jagieniak (46′ Skwara), Kazimierowicz (46′ Niziołek), Stawowy (46′ Odrzywolski), Nitkiewicz (61′ Jędrzejowski)

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mili, głową strzelił Kaźmierczak / Fot. Piotr Mazurczak

Mecz oglądało 700 kibiców / Fot. Piotr Mazurczak
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.