I LIGA: Nie będzie zmian na stanowisku trenera MKS Kluczbork

Trener Ryszard Okaj złożył rezygnację ze stanowiska, jednak zarząd klubu jej nie przyjął. W związku z tym trener Okaj przygotowuje drużynę do środkowego pojedynku o utrzymanie z Dolcanem Ząbki. Przypominamy, że w sobotę po słabej postawie zawodników MKS Kluczbork drugi raz w swojej historii stracił na wyjeździe aż pięć bramek. Przegrał w Szczecinie z tamtejszą Pogonią 1:5.
Jest 18 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  od IVligi z MKS-em :)

  Panie Okaj jak Pan się podjął tego wyzwania to niech Pan walczy do końca -właśnie tym zachowaniem pokazał trener MKS-u że nie ma silnego charakteru 🙂 nasza sytuacja w tabeli nie jest najlepsza , ale nie jest jeszcze tragiczna -więc Kluczbork walczymy !!!

 2. 48x48
  Matii

  Dawać MKSiacy !! WSZYSCY NA MECZ !!! Dolcan pojedzie z 5 straconymi bramkami do ząbek. !!

  Jesteśmy z Wami na dobre i złe !!!

 3. 48x48
  wierny mks-owi

  Słuchaj od IVligi z MKS-em 🙂 najpierw najeżdżacie na trenera a teraz piszesz coś takiego, jesteś człowieku nie poważny. A prawda jest taka że w Kluczborku MKS jest prawie nie zwyciężony i wierze że damy rade i tym razem

 4. 48x48
  kibic sukcecu

  Panie trenerze. Przed nami mecz z Dolcanem. Na ławkę tych, którzy nic ostatnio nie grają. Na płytę Hober, Hanzel, Góral, Odrzywolski. Wolę przegraną po walce rezerwowych, niż po grze od niechcenia gwiazdorów !!!

 5. 48x48
  ANIA MZOK

  Wredny ty lepiej nie pokazuj się na Sportowej ! bo ty nie jesteś kibicem ! kibicuje się wtedy kiedy wygrywają ale też kiedy przegrywają !a ty tylko potrafisz obrażać innych a na mecz pupy nie ruszysz … kibice net powiedz tak na meczu przyjdz na sektor E i powiedz to co piszesz wszędzie o kibicach z sektoru E to nie wyjdziesz o własnych siłach ze stadionu! kibic piknik i tyle w tym temacie a wy nie piszcie już tyle tylko ruszcie pupy na mecz za MKS ! TYLKO MIEJSKI KLUB SPORTOWY !!!

 6. 48x48
  darek

  Rysiu to nie jest twoja wina tylko tych obibokow ty wykonujesz swoja prace jak tylko potrafisz i wie to kazdy kibic z klb wiec kopniaka kazdemu w tylek i do roboty a wszystko wroci do normy jeszcze nic straconego

 7. 48x48
  .

  A czyja to niby wina? W głownej mierze trenera!!! Ze nie radzi sobie z zawodnikami, , że nie ma pomysłu na zespół i ciągle wystawia ten sam skład mimo że widać spadek formy u zawodników. Według Ciebie Darek, zawodnicy nie wykonują swojej pracy? To co rabią codziennie na terningach? AAAA czekaj, czekaj robią przecież to co każe im trener, jest z nimi codziennie, on ustala skład, on powinien widzieć i wiedzieć ze z zespołem jest coś nie tak i wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Jak sobie z tym nie radzi to ewidentnie jest jego wina.

 8. 48x48
  OLE-TOMYKIBOLE

  wredny pajacu […] wiesz o tym. my fanatycy jestesmy z trenerem który kocha Kluczbork i MKS od zawsze! ale ty na mecze nie chodzisz to niewiesz 🙂
  bez pozdrowien
  […] napinaczy z neta

 9. 48x48
  X

  Nastoletni fanatycy, Trener Lenczyk nie musi kochać Wrocławia, by wzorowo i skutecznie wykonywać swoją pracę. To po prostu Fachowiec !!!

 10. 48x48
  Lodziasz

  Ja jestem Fanatykiem bo na MKS chodzę od IV ligi więc luzuj poślady bo w porównaniu do ciebie nie marudzę i chodzę na każdy mecz czy mks wygrywa czy nie . Jeżdzę też często na wyjazdy za MKS-em . Jednen dzień zły się stał w szczecinie i już gadacie . trzymaj się rysiu jesteśmy z tobą


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz